OFERTA


RESTAURACJA

Zajazd W Starym Kinie czynny jest w godzinach 10:00 – 22:00. W naszej sali restauracyjnej możemy obsłużyć 120 gości. Wyposażona jest ona w nowoczesny sprzęt audio-wizualny, dzięki któremu możemy umilić spędzony przy posiłku czas. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym MENU.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Na życzenie naszych klientów oferujemy kompleksowe przygotowanie różnego rodzaju imprez: wesel, studniówek, bali, a także przyjęć z okazji jubileuszy, styp, chrzcin, komunii świętych. W przypadku takich wydarzeń indywidualnie ustalane jest menu i harmonogram. Przy imprezach rozrywkowych możemy zorganizować obsługę muzyczną w postaci profesjonalnego DJ`a czy też zespołu muzycznego. Istnieje także możliwość zorganizowania na zamówienie koncertów gwiazd polskiej estrady. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający zapewniający udaną zabawę oraz współpracujemy z fachowcami, którzy są w stanie obsłużyć każdego rodzaju muzyczne wydarzenie.

OFERTA KONFERENCYJNA

Zajazd W Starym Kinie proponuje również przygotowanie sali na spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia. Zapewniamy przy tym kompleksowe wyżywienie w postaci obiadokolacji czy poczęstunków kawowych, ustalane każdorazowo indywidualnie. Na życzenie udostępnić możemy rzutnik multimedialny z ekranem oraz flipchart.

NOCLEGI

Nasz zajazd oferuje 4 pokoje noclegowe dwuosobowe bądź jednoosobowe wyposażone w wygodne łóżka, łazienki z prysznicami i telewizory LCD oraz dostęp do naszej darmowej sieci internetowej. Koszt noclegu:

pokój 1-osobowy - 100zł

pokój 2-osobowy - 140zł

pokój 3-osobowy - 170zł

pokój 4-osobowy - 200zł

FORMY PŁATNOŚCI

Za wszelkie świadczone przez nas usługi zapłacić można zarówno gotówką jak i kartą. Przy stałej współpracy oferujemy także możliwość płatności przelewem oraz atrakcyjne rabaty.NA TERENIE CAŁEGO ZAJAZDU DOSTĘPNE JEST BEZPRZEWODOWE ŁĄCZE INTERNETOWE WI-FI, Z KTÓREGO NASI GOŚCIE KORZYSTAĆ MOGĄ NIEODPŁATNIE!

Zajazd W Starym Kinie ul. Ostródzka 5 14-330 Małdyty
mcgsoft © 2011